Introductie van ons prachtige Raw Ruby Crystal, een echte edelsteen in elke betekenis van het woord. Deze prachtige steen is niet zomaar een gewone edelsteen, het is een Record Keeper Ruby, wat betekent dat hij een unieke afdruk draagt die waardevolle informatie uit het verleden kan ontsluiten.
De Ruby Stone-betekenis wordt al eeuwenlang vereerd en wordt verondersteld moed, passie en vitaliteit te brengen aan degenen die het bezitten. Dit Raw Ruby Crystal is een verbluffende weergave van die kwaliteiten, met zijn dieprode tint en voortreffelijke helderheid. De kleur is te danken aan de aanwezigheid van chroom, waardoor het een ongeëvenaarde schittering en schittering krijgt.
Als Record Keeper Ruby is dit kristal niet alleen mooi, maar ook zeer gewaardeerd om zijn metafysische eigenschappen. Er wordt aangenomen dat het oude kennis en wijsheid bevat, waardoor het een waardevol hulpmiddel is voor meditatie en spirituele groei. Er wordt gezegd dat de energie je helpt contact te maken met je innerlijke zelf en een dieper begrip krijgt van het doel van je leven.
Dit Raw Ruby Crystal is perfect voor verzamelaars, genezers en iedereen die waarde hecht aan de schoonheid en kracht van edelstenen. Of je het nu als sieraad draagt, in je zak draagt of in je huis neerzet, dit prachtige kristal zal elke omgeving een gevoel van elegantie en verfijning geven.
Naast zijn natuurlijke schoonheid en metafysische eigenschappen, is onze Raw Ruby Crystal is ook UV-reactief. Dit betekent dat het gloeit onder een langgolvig UV-licht, waardoor een betoverend en etherisch effect ontstaat dat zeker indruk zal maken.
Deze unieke eigenschap draagt bij aan het toch al verbluffende uiterlijk van het kristal, waardoor het een ware schat wordt voor zowel verzamelaars als liefhebbers. Stel je voor dat je deze magnifieke edelsteen in een verduisterde kamer laat zien en hem tot leven ziet komen onder de gloed van een UV-lamp.
Dit is niet alleen een visueel verbluffende weergave, maar het voegt ook een extra laag mystiek en intriges toe aan het kristal. De UV-reactiviteit is een bewijs van het natuurlijke wonder en de complexiteit van edelstenen en herinnert ons aan de verbazingwekkende geheimen en verborgen kwaliteiten die net onder de oppervlakte liggen.
Over het algemeen is ons Raw Ruby Crystal een echte edelsteen in elke zin van het woord. De UV-reactiviteit draagt alleen maar bij aan de toch al indrukwekkende lijst van kwaliteiten, waardoor het een must-have is voor iedereen die de schoonheid en kracht van edelstenen waardeert.
De Ruby is aan beide zijden gepolijst. Houd er rekening mee dat de Ruby kleine chips kan hebben, maar u ontvangt het exacte item zoals op de afbeelding.
Gewicht: 72 gram (breedte x hoogte)
MAAT: 1.33 ″ X 1 ″
Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen